Várja látogatóit a békési strand

2022. július 6. 14:15 | behir.hu

A nyári iskolai szünet kezdetén hivatalosan is megnyitotta kaput a Békési Uszoda kültéri részlege.

A fedett uszoda és a gyógyfürdő mellett ezen a nyáron is látogatható a strand, ahol a gyermekmedence várja a legkisebbeket.

– Békés Város Önkormányzata ebben az évben is biztosítja a város ügyeletes óvodáinak a lehetőséget, hogy egy-egy csoport az önkormányzat költségén eltöltsön egy napot a létesítményben – mondta el Kálmán Tibor polgármester, aki felhívta a figyelmet a városvezetés által biztosított kedvezményekre is. A városvezető hozzáttette, mindenkit arra bíztat, hogy éjenek a Nebuló bérlet, a Rekreációs támogatás, a Békés Turisztikai Kártya és Szép Kártya adta lehetőségekkel.

Forrás: Békési Újság

További programok »

Itthon

Meggyújtották a negyedik gyertyát – Ünnepekre fel, Békéscsaba!

Immár négy gyertya ég Békéscsaba városának adventi koszorúján. Ez azt jelenti, hogy rendkívül közel van a karácsony. Az összegyűlteket Szarvas Péter polgármester köszöntötte, aki jókívánságokat intézett az emberek felé. Az est a Békéscsabai Jókai Színház művészeinek műsorával folytatódott.
17:38
FEL