Sürgős segítségre van szüksége Sallai Nórának, a színház is véradásra buzdít

2024. október 1. 14:50 | behir.hu

Sürgősen vérre van szüksége Sallai Nóra színművésznek, szinkronszínésznek, akit múlt vasárnap ért autóbaleset kisfiával együtt. A művész állapota válságos, ezért a Jókai színház is arra buzdít, nyújtsuk segítő karunkat.

Több színész, köztük Csonka András és Csifó Dorina is azt kérte követőitől a közösségi oldalán, hogy aki tud, segítsen kollégájukon, akit vasárnap ért súlyos autóbaleset Alsónémediben. A hírek szerint a színművész és ötéves kisfia egy családi rendezvényről utazott haza, amikor egy száguldó autó csapódott nekik oldalról. 

A segítséget kérők sorához csatlakozott kedden a Békéscsabai Jókai Színház, mely a közösségi oldalán buzdított véradásra. A posztban azt írják: az Országos Vérellátó Szolgálat békéscsabai állomásán, a Gyulai út 20. szám alatt lehetőség van irányított véradásra. 

Ehhez a következő adatok megadása szükséges: 

  • Kéméndi Sallai Nóra részére
  • TAJ-szám: 086-162-010

További programok »

Itthon

A Kossuth szobornál jártak a csabai ovisok – galéria

Már az óvodások is ismerkednek az 1848/49-es forradalom és szabadságharccal, a fiúk a korszak hőseit, a lányok a kézműves feladatokat kedvelik leginkább. Békéscsaba óvodásai pénteken látogattak el Kossuth Lajos szobrához, ahol honvéd hagyományőrzők avatták be őket a múlt pillanataiba.
2026. március 13. 17:40
FEL