Rosszul lett, lesodródott az útról egy férfi, az életét nem tudták megmenteni

2022. december 8. 16:53 | Szabó Judit

Egy személyautó lesodródott az útról, több oszlopot is kidöntött a 4406-os úton, az, 5-ös kilométernél.

Egy szemtanú szerint az előtte haladó jármű folyamatosan tért le az útról. Nekiment egy táblának, majd egy villanyoszlopnak. A helyszínre a város hivatásos tűzoltói érkeztek ki, majd áramtalanították a járművet. 

Lipták András rendőr hadnagy megkeresésünkre elmondta, hogy a 62 éves férfi életéért sokáig küzdöttek, de sajnos már nem tudták megmenteni. Elsődleges információk szerint a férfi könnyebb sérülést szenvedett, vezetés közben lehetett rosszul. Jelenleg félpályás útlezárás mellett halad a forgalom. 

További programok »

Itthon

Helytállás a hidegben – teszik a dolgukat a védekezésben részt vevő szervezetek

Az összehangolt, terv- és szakszerű védekezésnek, a védekezésben résztvevő valamennyi hivatásos szerv és civil szervezet áldozatos munkájának, illetve a Békés vármegyei lakosság fegyelmezettségének, egymásra figyelésének köszönhetően eddig eredményesen vettük fel a küzdelmet a téli rendkívüli időjárás kihívásaival szemben – hangzott el a Békés Vármegyei Területi Védelmi Bizottság részleges koordinációs értekezletén, vasárnap.
2026. január 11. 15:17
FEL