Most ön is vérét adhatja a Vastrónért!

2019. május 9. 16:20 | behir.hu

Közös véradó akciót indított a Magyar Vöröskereszt és az HBO Magyarország, méghozzá egy népszerű televíziós sorozat bevonásával.

A Trónok harca szereplői több évadon keresztül adták-adják vérüket a Vastrónért. A Magyar Vöröskereszt az HBO Magyarországgal együttműködve most arra kér mindenkit, hogy tegyünk így minél többen mi is. 

 

 

A Trónok harca kamion Békéscsabára is eljön: a Csaba Center színpadán is karjukat nyújthatják a segítő szándékúak, illetve bevásárlóközpont előtti (Andrássy úti) parkolóban is. 

Azok a rajongók, akik a kampány ideje alatt vért adnak, exkluzív Add a Véred a Trónért pólót és karkötőt kapnak a készlet erejéig, valamint a véradás végén több ajándékot is kisorsolnak.

További programok »

Itthon

Kemény fagyokkal indul a hét, majd enyhülés jön

Kedd hajnalban akár mínusz 18 Celsius-fok is lehet, és napközben is fagyni fog. Elsősorban kedden nagyobb területen várható ismét ónos eső, majd enged szorításából a fagy, és vasárnap már egyes helyeken akár plusz 10 fok is lehet napközben - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
07:22
FEL