MARADJ OTTHON! – Lobó-Szalóky Lázár és a Dirty Slippers zenekar videoklipje

2020. április 15. 11:00 | behir.hu

A koronavírus-járvány megfékezésére érdekében csökkenteni kell a személyes találkozókat, vagyis a legjobb megoldás, hogy otthon maradunk. Ennek, a legfontosabb üzenetnek a tolmácsolására kérünk fel Békés megyei, közismert embereket. Mai üzenőnk Lobó-Szalóky Lázár és a Dirty Slippers zenekar.

A 2020-as év reményteljesen indult a gyulai Dirty Slippers zenekarnak, ugyanis előbb a csapat frontembere, Lobó-Szalóky Lázár Sikeres Gyulai-díjat vehetett át, majd röviddel utána sikeres turnényitó koncerteket adtak Békéscsabán és Miskolcon. A zenekar idei turnénaptárában már közel 50 koncert szerepelt, amikor március közepén a koronavírus-járvány közbeszólt. 

A Lobó-Szalóky Lázár, Vanyó Szilárd, Nagy Attilla felállású trió azonban nem tétlenkedett. Az elmúlt héten 5 számos, akusztikus lemezt jelentetett meg Karantén Sessions címmel, melyre a dalokat a rajongói csoportjukban szavaztatták meg, tegnap pedig megjelent a Maradj otthon, nincs más dolgod című slágergyanús, vidám daluk, melyhez otthonukban vicces videóklipet is forgattak. 

Nézzükk meg a dalt és fogadjuk meg a tanácsukat!

További programok »

Kultúra

A népművészet ünnepe – Pénteken kezdődik a XXVI. Körös-völgyi Sokadalom

Június 26. és 28. között immár huszonhatodik alkalommal rendezik meg a méltán híres Körös-völgyi Sokadalmat, amely a népművészet egyik legnagyobb ünnepe. A Dél-Alföld egyik legjelentősebb és legrangosabb népművészeti fesztiválja Gyulán, a középkori téglavár előtti téren várja az érdeklődőket három napon keresztül.
16:30
FEL