Labdarúgás: Nem sikerült a bravúr, pont nélkül tér haza a Békéscsaba

2021. december 5. 16:06 | behir.hu

A III. Kerületi TVE a Békéscsabát fogadta a labdarúgó NB II 19. fordulójában. A viharsarkiak  4:3-as arányban maradtak alul a házigazdával szemben.

A III. Kerületi TVE a tabellán a négy ponttal előtte álló Békéscsabát fogadta vasárnap délután – írja beszámolójában az NSO. A találkozó első gólját Nikola Pantovics értékesítette (0–1), majd nemsokkal később érkezett a házigazda válasza is (1–1).

A 26. percben Horváth Péter visszaszerezte a vezetést a vendégeknek (1–2), ám alig hat perccel később a házigazda egalizált (2–2). A Békéscsaba nem hagyta magát, Lukács Raymond négy méterről talált a kapuba (2–3), amelyre a III. Kerületi TVE gyorsan válaszolt is (3–3).

A második félidőben már csak egy gólt láthatott a közönség: a 64. percben Borvető bólintott az Előre kapujába (4–3).