Kiraboltak egy tizenéves fiatalt Orosházán, hamar elkapták a tettest

2018. december 3. 11:41 | behir.hu

Kirabolt egy tizenéves fiatalt egy férfi Orosházán. A rendőrök elfogták, jelenleg is letartóztatásban van. A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte.

Orosházán, a Kossuth téren július 7-én 2 óra 30 perc körül egy férfi megszólított két fiatalt. Megkérte őket, hogy kísérjék el az egyik italmérő helyig. Útközben az egyik fiú lemaradt, ekkor a férfi a másik fiatalt azzal fenyegette, hogy ha nem adja neki oda a pénzét, akkor vér fog folyni. A megfélemlített tizenéves több mint tízezer forintot adott neki, ezután a férfi elmenekült. A rendőrök a rablásról érkezett bejelentés után 15 percen belül elfogták a gyanúsítottat. Az elrabolt pénzt lefoglalták tőle és visszaadták a fiúnak.

A 25 éves lőkösházi férfit az Orosházi Rendőrkapitányság őrizetbe vette és előterjesztést tett a letartóztatásának indítványozására, amit az ügyészség indítványára a bíróság elrendelt. A férfi jelenleg is letartóztatásban van. A nyomozás vizsgálati szakaszában a rendőrség a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az ügy iratait november 30-án átadta az ügyészségnek.

 

Forrás: police.hu

További programok »

Kék hírek

Börtönbe kerül a gyerekük – ezzel a szöveggel fosztottak ki egy gyulai házaspárt

Minden mondatában tanulságos az az eset, amelyet a Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság osztott meg szerdán délelőtt. Mint írják, egy idős, gyulai házaspártól csaltak ki hatmillió forintot a napokban. A bűnözők először azt hazudták az áldozatoknak, hogy a gyermeküket letartóztatták, és csak nagy összegű óvadék ellenében szabadulhat. A szülők még a bankjuk figyelmeztetése ellenére is utaltak. A rendőrség ismét óvatosságra inti a lakosságot.
10:33
FEL