Kábítószer-ügy miatt vettek őrizetbe egy férfit és élettársát Orosházán

2021. november 6. 09:02 | behir.hu

A pár a gyanú szerint növényi törmelékkel kereskedett és fogyasztották is a szert.

Békés megyében november 5-én kábítószer kereskedelem bűntett elkövetésével gyanúsítható férfit és nőt fogtak el a rendőrök – írja a police.hu. A 38 éves férfi és a 22 éves nő a nyomozás eddigi adatai szerint többször adtak el másoknak a növényi törmelékből és rendszeresen fogyasztottak is belőle. A rendőrök két vásárlót közvetlenül azután állítottak meg, hogy a kábítószer gyanúját keltő anyag átadása megtörtént. 

A lakás átkutatásakor az anyag csomagolásához, adagolásához, fogyasztásához szükséges eszközöket is foglaltak le. Az orosházi férfit és nőt a rendőrkapitányság kábítószer-kereskedelem bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vette. A nő kihallgatásán elismerte, hogy többször adott el másoknak a növényi törmelékből és rendszeresen fogyasztott is belőle. A nyomozók a két vásárlót gyanúsítottként hallgatták ki. Ellenük kábítószer birtoklása miatt indult büntetőeljárás.

További programok »

Kék hírek

Börtön várhat az idős szüleit terrorizáló mezőhegyesi férfira

Többek között aljas indokból elkövetett személyi szabadság megsértése és kapcsolati erőszak miatt emelt vádat a Battonyai Járási Ügyészség egy 48 éves, mezőhegyesi férfival szemben. A büntetett előéletű elkövető éveken át terrorizálta idős szüleit, a bántalmazást pedig egy korábbi felfüggesztett börtönbüntetés sem tudta megállítani.
2026. április 2. 10:19
FEL