Füzesgyarmatról lopott, Békésen kapták el, Szeghalmon áll bíróság elé

2018. június 29. 15:49 | behir.hu

Vádemelést javasol a rendőrség egy férfi ellen, mert lopott egy füzesgyarmati tanyából. A rendőrök Békésen fogták el.

Füzesgyarmaton, egy tanya padlásáról június 7-éről 8-ára virradó éjjel elloptak egy füstölt sonkát, a tanyán álló melléképületekből pedig fűkasza, szerszámok és hátizsák tűnt el. A Szeghalmi Rendőrkapitányság rendőrei rövid idő alatt azonosították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható füzesgyarmati férfit, akit Békésen fogtak el. A lopott dolgok nagy részét lefoglalták tőle, majd visszaadták a tulajdonosnak. A 18 éves fiatalember a gyanú szerint korábban is követett már el vagyon elleni bűncselekményeket, lopásokat. A Szeghalmi Rendőrkapitányság a három hete történt lopás ügyében elrendelt nyomozást június 28-án lezárta és a büntetőeljárás iratait a gyanúsított ellen vádemelési javaslattal továbbította a Szeghalmi Járási Ügyészségre.

 

Forrás: police.hu

További programok »

Kék hírek

Másnap reggel is pozitívan – ittasan vezetett egy férfi Békéscsabán

Pozitív eredményt mutatott az alkoholszonda annál a férfinál, akit hétfő hajnalban, 5 óra körül ellenőriztek a rendőrök Békéscsabán, a Lencsési úton. A sofőr ugyan úgy gondolta, hogy az előző este elfogyasztott alkohol addigra már kiürült a szervezetéből, a mérés azonban ennek ellenkezőjét igazolta.
06:24
FEL