Elkezdte a felkészülést az Előre

14:08 | behir.hu

Az NB II-től búcsúzó Békéscsaba 1912 Előre labdarúgó csapata négy felkészülési mérkőzést vív júliusban – jelentette be a klub hivatalos oldalán.

Az együttes hétfőn indította a munkát a szokásos, kötelező felmérésekkel és orvosi vizsgálatokkal. Az öthetes programban négy felkészülési mérkőzés szerepel, melyek időpontjában még lehet változás a bajnokság sorsolásának függvényében.

A lilák a tervek szerint először július 8-án, a Hódmezővásárhely ellen lépnek pályára, majd három nappal később a DEAC, július 15-én a Gyulai Termál, végül július 18-án a Budafok lesz a rivális.

Az egyesület arról is beszámolt, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség hatvankét klub – közte a csabaiak – nevezését is elfogadta az NB III-as bajnokság 2026/27-es kiírására.

További programok »

FEL