Csabai kispályás: Őszi zárás előtt – a 10. forduló programja

2023. október 30. 08:11 | Kovács Dávid

Október 30. és november 3. között rendezik a városi kispályás labdarúgó bajnokság 2023/24-es idényének 10. fordulóját Békéscsabán. Mutatjuk a játékhét párosításait!

1. csoport
október 31. 20:00 (Tréning Center) Popy's – Nádas FC
november 2. 19:00 (Tréning Center) Sziszi-Szita – Boca Juniors
november 3. 19:30 (Tréning Center) Xilán – Gyöngy Presszó
november 3. 20:00 (MÁV pálya) LTP FC – MUSE

 

2. csoport
október 30. 18:00 (KNER pálya) Etil Alakulat – Elit-Őr
október 30. 19:30 (Tréning Center) Sördögök – Csabagyöngye FC
október 30. 20:00 (Tréning Center) Csabai Bulldogok – DigiARTfoto.hu Team
október 31. 19:00 (MÁV pálya) Live Sport Pub – Carbon Car Center
november 3. 19:00 (Tréning Center) Felületkémia – Galéria Invest
november 3. 20:00 (Tréning Center) Feronil Nyelviskola – Molnet Team

 

3. csoport
október 30. 19.00 (Tréning Center) Wienerberger-Tondach – Aranycsapat
október 31. 18:00 (Tréning Center) MCK – Elektromixoutlet-Favorit FC
október 31. 18:30 (Tréning Center) Albapart – BRISE
október 31. 19:00 (Jamina pálya) Reád Margit – Necseszdel United
november 1. 20:00 (Tréning Center) Netzita – 4évszak Catering
november 3. 18:30 (Tréning Center) Jaminagro – Cyclo

 

4. csoport
október 31. 19:00 (KNER pálya) Sör-Bár FC II. – IFC
november 5. 19:00 (MÁV pálya) Timotex – Városháza
november 2. 18:00 (Tréning Center) Kozma FC – Twenty
november 2. 18:30 (Tréning Center) Swietelsky FC – Pozor FC
november 3. 18:00 (Tréning Center) FC Gitano – CBA Dévaványa
november 6. 19:00 (LKazinczy tornaterem) Pedagógus – 3. félidő

 

5. csoport
október 30. 18:30 (Tréning Center) Top Gun – Fényes FC
október 31. 18:00 (MÁV pálya) HL Gumiszervíz – Grósz Burkolóház
november 2. 19:00 (Kner pálya) Marzek Kner Nyomda – AdHock30+
november 2. 19:30 (Tréning Center) Alfa-Gép – Al-Cohol
november 3. 18:00 (Jamina pálya) Alibi' 88 – Black Top
november 3. 19:00 (Kner pálya) Fodor Bútor-BoLa Klíma – FC Bordeaux

 

6. csoport
október 31. 18:00 (Jamina pálya) Hörpintő-Békés Master Kft. – FC Növényfutár
október 31. 19:00 (Tréning Center) TÍM FC – Hirschmann FC
október 31. 19:30 (Tréning Center) 40+- – Dogland FC
november 1. 18:30 (Tréning Center) Foci kommandó – Vízmű
november 3. 17:00 (Tréning Center) FC Gitano 2 – EnerGym FC
november 3. 17:30 (Tréning Center) KÖRÖS-ROAD – 4-48

 

További programok »

Sport

Egyenlített az Újpest, folytatódik a BRSE párharca!

A csabai röpisek Újpesten folytatták az Extraliga rájátszását, azok után, hogy a három győzelemig tartó párharc első mérkőzésén 3:0-ra nyertek. A fővárosiakkal szembeni, idegenben játszott szerdai meccsen azonban végül nem sikerült növelni az előnyt.
21:17
FEL