Átütemezik a június 26-ára tervezett belvárosi áramszünetet Békéscsabán

14:36 | Varga Diána

Elmarad a hét végére tervezett üzemszünet Békéscsaba belvárosában. A szolgáltató tájékoztatása szerint a karbantartási munkálatokat egy későbbi időpontra halasztották.

Az eredeti tervek szerint 2026. június 26-án, pénteken a Kinizsi utcában és annak közvetlen környezetében lett volna időszakos áramszünet. Az átütemezés miatt így a villamosenergia-ellátás zavartalan lesz az érintett körzetben, így a lakossági fogyasztók mellett a belvárosi intézmények és kereskedelmi egységek is a megszokott rend szerint működhetnek.

A tervezett munkálatok új, módosított időpontjáról a szolgáltató a későbbiekben nyújt majd részletes tájékoztatást.

További programok »

FEL