Itthon

2020. június 12.

Még virágosabb lett Békéscsaba

Békéscsaba önkormányzata minden évben nagy hangsúlyt fektet arra, hogy környezete virágos és szép legyen. A város a korábban elültetett 21 ezer virágon túl most további 3500 egynyári palánta elültetésével járult hozzá a virágosításhoz. A növények a Szabadság tér, a Temető sor és a jaminai templom környezetét színesítik.
2020. június 12. 10:32 | Vári Bianka
Tovább olvasom

Elindult a tanácsadás a megújult védőnői centrumban

A békéscsabai önkormányzatnak fontos célkitűzése volt egy önálló védőnői centrum létrehozása. A Terület- és Településfejlesztési Operatív Program lehetőséget biztosított a városnak arra, hogy pályázatot nyújtson be a Dedinszky utcai önkormányzati épület átalakítására és bővítésére. Az ingatlan 150 millió forintból újult meg.
2020. június 12. 07:25 | Vári Bianka
Tovább olvasom
2020. június 11.

A rossz idő sem lehet kifogás – Útnak indultak a hajózó kalandorok

Csütörtök reggel elindult Gyurkó Dániel túravezető, illetve Major Gyula operatőr és csapata a Körös-Tisza vízitúrára Köröstarcsáról. A szakadó eső ellenére többen is kilátogattak a tarcsai kikötőbe és búcsúzkodtak a kalandoroktól. A csapat a mintegy 25 napos túra során összesen 22 települést érint majd. Az elkészített útifilmet a 7.Tv is műsorára tűzi a nyár folyamán.
2020. június 11. 14:25 | Hidvégi Dávid
Tovább olvasom
FEL