Március 16-ig meghosszabbították a veszélyhelyzetről szóló rendeletet
A kormány március 1-jéről március 16-ig meghosszabbította a koronavírus-járvány miatt elrendelt veszélyhelyzet idején alkalmazandó védelmi intézkedésekről szóló kormányrendelet hatályát.
2021. február 27. 22:45 | behir.hu
Tovább olvasom