Itthon

2021. április 16.

Herczeg Tamás: Köszönet a civileknek

A koronavírus-fertőzési adatok azt mutatják, hogy jelenleg a járvány harmadik hullámának tetőzése zajlik. Bízunk benne, hogy hamarosan visszakaphatjuk a régi életünket, amikor újra közösségekbe mehetünk, rendezvényeken találkozhatunk barátainkkal – fogalmazott Herczeg Tamás országgyűlési képviselő, közleményében, amelyben egyebek mellett a Köszönet-díj átadásáról számol be. A közleményt az alábbiakban olvashatják.
2021. április 16. 19:18 | behir.hu
Tovább olvasom

Magyar dallamok kötik össze az egész világot

A pandémia miatti koncertstop egy különleges produkciót hívott életre, a zenei show résztvevői a digitalizáció segítségével a földrajzi távolság ellenére együtt játszanak, rengeteg nézőhöz eljutva. A Mandoki Soulmates online performansza a formáció legújabb lemezére épül, kiegészítve új szerzeményekkel, a közreműködő zenészek pedig a világ számos tájáról kapcsolódtak össze egy közös zenélésre, szombaton este 8 órától.
2021. április 16. 14:19 | behir.hu
Tovább olvasom
2021. április 15.

Gulyás Gergely: A kormány kampányt indít a regisztráció növelésére

Magyarország oltott az elmúlt egy hétben a leggyorsabban az Európai Unióban – hangsúlyozta Gulyás Gergely a csütörtöki kormányinfón. A tájékoztatón elhangzott, hogy már több mint 4,2 millió fő jelentkezett a koronavírus elleni oltásra, de a cél a 8 millió fő elérése, ezért a kormány országos kampányt indít a regisztráció növelésére. Kiderült az is, hogy csak 3,5 millió beoltott után dönt a kormány az újabb intézkedésekről.
2021. április 15. 12:40 | Vincze Attila
Tovább olvasom
FEL