Szerző: Such Tamás

2021. július 16.

Mediterrán-feeling a főtéren

Némileg szordínósan indult be csütörtök este a Főtéri Nyár 2021, a békéscsabai Szent István téren. Noha a pandémia harmadik hullámának a széle már épphogy csak fodrozódik, a hatályos jogszabályok miatt azonban egy kordonnal el kell keríteni a táncteret. A belépés védettségi igazolványhoz kötött.
2021. július 16. 11:25 | Such Tamás
Tovább olvasom
2021. július 15.
2021. július 14.
2021. július 12.

A klímás oltotta el a tüzet a Lencsésin egy lakásban

Hétfőn, 16 óra 20 perc körül egy rendőrautó berregése törte meg a délutáni álmos csendet Békéscsabán, a Lencsési lakótelepen. Majd jó másfél percen belül jobbról, balról érkeztek a tűzoltóautók – két gépjármű-fecskendő, egy emelőkosaras és egy vízszállító jármű, valamint a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat autója.
2021. július 12. 17:14 | Such Tamás
Tovább olvasom

Buta erős vs. gyenge okos

Vajon miért sértődnek meg jobban az erős emberek, ha azt mondják nekik, hogy buta, mint amikor egy okosnak, hogy gyenge. Vagy ez csak egy olcsó fantazmagória lenne? Minderre Fajzi György pszichológus válaszolt a behir.hu-nak.
2021. július 12. 12:42 | Such Tamás
Tovább olvasom
2021. július 10.
2021. július 9.

További programok »

FEL