Békéscsaba első testvére
Békéscsaba és a szerbiai Nagybecskerek ötven éves barátságot, testvérvárosi viszonyt ápol egymással. Vasárnap küldöttség érkezett Nagybecskerekről. A vezetők tárgyaltak, fát ültettek és bíznak benne, hogy még szorosabbak lesznek a szálak a két település között.
2016. október 30. 15:50 | Mikóczy Erika
Tovább olvasom