Elsők lettek a Békés megyei rendőrök a bevetési egységek országos versenyén
Az Országos Rendőr-főkapitányság a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság közreműködésével szervezte meg a IV. Országos Mélységi Ellenőrzési és Közterületi Támogató Alosztály (MEKTA) versenyt július 25-én és július 26-án Csopakon. A 24 órás kombinált szituációs…
2018. július 26. 20:25 | Mikóczy Erika
Tovább olvasom