Kétszáz autistára négy pedagógus jut
Harminc órás képzést tartanak a héten Békéscsabán pedagógusoknak, hogy az integrált képzésben szakszerűbben foglalkozhassanak az autizmussal élő gyermekekkel. Békés megyében több mint 200 autista tanuló jár iskolába, de mindössze négy szakképzettséggel rendelkező tanár van. Harminc ó
2016. február 22. 13:51 | Fekete Kata
Tovább olvasom