Szerző: behir.hu

2024. március 3.

Jó néhány fehérjepor megbukott a Nébih vizsgálatlán

Huszonegy csokoládéízű fehérjepor közül húsz termék nem felelt meg maradéktalanul a jelölési előírásoknak. Probléma akadt még többek között a fehérje-, aminosav- és édesítőszer-tartalommal, valamint a weboldalakon szereplő jelölésekkel is – közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih).
2024. március 3. 07:15 | behir.hu
Tovább olvasom
2024. március 2.

Ünnepi kézműveskedés a múzeumban

2024. március 15. 10:00 - 13:00
Helyszín: Munkácsy Mihály Múzeum Békéscsaba Széchenyi u. 9.
Március 15-én, a nemzeti ünnepen, 10 és 13 óra között kézműves program a Munkácsy Mihály Múzeumban. A résztvevők gyöngykokárdát és nemzeti színű fonott karkötőt készíthetnek Szojka Petronella múzeumpedagógus vezetésével.
Tovább olvasom

A minőségben és az innovációban is élen járnak a hazai pékségek

A minőségi termékekkel és a speciális fogyasztói igények rugalmas kielégítésével tudják megnyerni a vásárlókat a kisebb pékségek. A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara és a Magyar Pékszövetség körképe szerint megállapítható, hogy a szakboltok kínálata a fogyasztói igényeknek megfelelően folyamatosan bővül. Az alapanyag felhasználásban is minőségi javulás figyelhető meg.
2024. március 2. 18:07 | behir.hu
Tovább olvasom
FEL