Három órát késik, ha vonattal jön Békéscsabára
Felsővezeték szakadás miatt jelentős késések és pótlóbuszos közlekedés várható a Szolnok-Békéscsaba és a Szolnok-Debrecen szakaszon. Pénteken hajnalban megsérült a felsővezeték Szajol állomáson. A hiba miatt Szajol és Tiszatenyő, illetve Szajol és Törökszentmiklós között…
2016. május 13. 06:47 | behir.hu
Tovább olvasom