Szerző: behir.hu

2015. december 29.

Győzelemmel kezdett a BRSE Zágrábban!

A mérkőzés első három pontját a szabolcsiak szerezték, de 5:8-nál már a csabaiak előnyét mutatta az eredményjelző. Szívósan tartotta magát a Nyíregyháza, de a magyar bajnoki címvédő mindig előbb volt pár ponttal, annak ellenére, hogy nem nyújtottak csúcsteljesítményt.…
2015. december 29. 19:21 | behir.hu
Tovább olvasom

Hasznos erőfelmérő Érden

Az EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE csapata kedden a tavaszi idény rajtja előtti utolsó felkészülési mérkőzésén lépett pályára, a lila-fehérek az élmezőnyhöz tartozó Érd vendégei voltak. A felek a 2 x 30 percen túl még egy 15 perces harmadik harmadot is beiktattak, amelyen főleg a fiatalok kaptak lehetőséget mindkét oldalon. Az EUb
2015. december 29. 17:12 | behir.hu

Kulturális programok

A téli szünetben, a két ünnep között a gyerekek gyakran unatkoznak. Erre kínál megoldást a Csabagyöngye Kulturális Központ és a Lencsési Közösségi Ház is. A kicsik játszóházi programokon vehetnek részt december 30-án mind két intézményben. A tél
2015. december 29. 16:00 | behir.hu

Új év, új lehetőségek

A téli pihenő után január 4-én, hétfőn találkozik először az NB I-ben szereplő békéscsabai labdarúgócsapat. A szakmai stáb eközben azon dolgozik, hogy megerősítse a bennmaradásért küdő csapat keretét. A tél
2015. december 29. 15:06 | behir.hu
2015. december 28.
2015. december 27.

Karácsonykor sincs leállás!

Legjobb atlétáink az előző évekhez hasonlóan ismét összegyűltek a futófolyosón, hogy részt vegyenek az év utolsó előtti nagy felmérőjén,és a Cooper-tesztet is teljesítsék.   A Békéscsab
2015. december 27. 15:04 | behir.hu

Százszorszép konyhakert

A Százszorszép Művészeti Bázisóvoda napsütötte homokozójából lett konyhakertet idén egy szakmai zsűri „Magyarország legszebb konyhakertje” országos díjra jelölte. A több mint kétezer benevezett kertből közösségi kategóriában a zsűri 19 pályázót jelölt, köztük…
2015. december 27. 09:02 | behir.hu