Szerző: behir.hu

2019. október 30.

Letette az esküt az új városvezetés Békésen

Megtartotta alakuló ülését a legutóbbi választáson a szavazóktól bizalmat kapott új békési városvezetés október 29-én. Letette a hivatali esküt Kálmán Tibor, Békés új polgármestere, a tizenegy tagú képviselőtestület, valamint a bizottságok külsős tagjai.
2019. október 30. 14:31 | behir.hu
Tovább olvasom
2019. október 29.
FEL