Szerző: behir.hu

2020. február 19.

Fémipari képzőközpontot alakítanak ki a Kétegyházi úton

Fémipari képzőközpontot alakítanak ki Békéscsabán csaknem 2,2 milliárd forintos beruházással - közölte a szakképzésért és felnőttképzésért felelős helyettes államtitkár szerdán a békési megyeszékhelyen. A Békéscsabai Szakképzési Centrum új képzési központjának alapkövét szerdán délelőtt tették le.
2020. február 19. 13:27 | behir.hu
Tovább olvasom
2020. február 18.

A csalók jöttek, a milliók mentek - videóval

Unokázós csalásokra specializálódott bűnszervezet tagjait fogták el a Békés megyei rendőrök. Egy időben három városból, Budapestről, Makóról és Izsófalváról összesen hat férfit állítottak elő, akik Budapest mellett hét megyében követhettek el bűncselekményeket.
2020. február 18. 15:46 | behir.hu
Tovább olvasom

További programok »

FEL