Szerző: behir.hu

2025. november 17.

Sikeresen szerepeltek az Atlétikai Club atlétái a Mezei Futó Magyar Bajnokságon

Az idei év legutolsó magyar bajnokságát rendezték meg Gödöllőn, festői környezetben, a Királyi Kastélyparkban, ahol a Békéscsabai Atlétikai Club atlétái is rajthoz álltak. Az időjárás az évszaknak megfelelő volt, 3-4 fokban ködös párás idő várt a sportolókra. A pálya nyomvonala rendkívül változatos volt, kanyar kanyar hátán, lejtő, valamint emelkedő tette nehézzé a versenyt.
2025. november 17. 17:19 | behir.hu
Tovább olvasom

Lehűlés érkezik erős széllel és esővel a hét elején

Változékony idő várható a héten: hétfőn erős széllel hidegfront érkezik, többfelé várható eső, visszaesik a hőmérséklet, a csúcsértékek jellemzően 10 Celsius-fok alatt maradnak. Szerda hajnalban országszerte fagyra kell számítani, pénteken az Alpokalja térségében havas eső, hó sem kizárt.
2025. november 17. 09:16 | behir.hu
Tovább olvasom

Újra elindult a Mézes Reggeli program

Novemberben újra elindult az országos Mézes Reggeli, amelyet a magyar méhészek évről évre szerveznek az iskolákban és óvodákban azzal a céllal, hogy a gyermekek megismerjék a hazai, termelői mézet, és később, felnőttként beépítsék azt az egészséges táplálkozás mindennapjaiba - közölte az Országos Magyar Méhészeti Egyesület (OMME).
2025. november 17. 06:20 | behir.hu
Tovább olvasom

További programok »

FEL