Aláírták a minimálbér és a garantált bérminimum emeléséről szóló megállapodást
A Versenyszféra és a kormány Állandó Konzultációs Fórumának tagjai (kivéve Magyar Szakszervezeti Szövetség), valamint a kormány a múlt heti megállapodásnak megfelelően a mai napon hivatalosan is aláírták a minimálbér és a garantált bérminimum emeléséről, valamint a bérnövelési ajánlásról szóló megállapodást – adott tájékoztatást a Gazdaságfejlesztési Minisztérium hétfőn.
2023. november 20. 12:07 | behir.hu
Tovább olvasom