A női kézilabda NB I 4. fordulójában első pontjaira hajtott a csabai együttes. A lila-fehérek 29-25-re kikaptak, így továbbra is pont nélkül állnak.

NŐI KÉZILABDA, NB I, 4. FORDULÓ
BUDAÖRS–BÉKÉSCSABAI ELŐRE NKSE 29–25 (14–11)
Budaörs, 450 néző. V: Andorka, Hucker
BUDAÖRS: Schneck – FÖLDES K. 7, Hornyák Á. 2, PÁLOS-BOGNÁR 10 (8), Horváth B., Ivanics 2, Mézes 1. Cs: Andrási, Györkös (kapusok), ZSIGMOND V. 5, Szabadfi 2. Edző: Mihály Attila
BÉKÉSCSABA: Triffa – Diószegi 1, VASZILEUSKAYA 7 (1), Vukajlovics 4, Zöldi-Tóth 1, GLUSICA 4, Gávai 1. Cs: Kölcze (kapus), Kovacevic 3, Walfisch 4, Djukic, Bottó. Edző: Skaliczki László
Az eredmény alakulása. 3. perc: 1–3. 14. p.: 7–7. 21. p.: 9–8. 28. p.: 12–10. 37. p.: 17–13. 47. p.: 24–18. 58. p.: 27–25
Kiállítások: 6, ill. 10 perc
Hétméteresek: 8/8, ill. 1/1

A budaörsiek a 10 gólt szerző Pálos-Bognár kiváló teljesítményének is köszönhetik sikerüket, aki minden büntetőjét értékesítette. A csabaiak az első félidő végén összeszedett hátrányukat nem tudták ledolgozni, így továbbra is pont nélkül állnak a tabellán.

MESTERMÉRLEG
Mihály Attila: Mindkét csapat átérezte a mérkőzés fontosságát. Annyival voltunk jobbak, hogy a kritikus időszakokban uraltuk a játékot.
Skaliczki László: Nagyon jól kezdtünk, utána sajátságos kézilabdát játszottunk. A Budaörs nem hagyott lehetőséget, mi pedig felkínáltuk magunkat.

Forrás: Nemzeti Sport