Új látogatói rekord született a Múzeumok éjszakáján
Rekordot döntött a látogatók száma a Múzeumok éjszakája országos rendezvényein: június 23-án országszerte összesen 422 ezer látogatót regisztráltak a résztvevő intézmények - közölte az MTI-vel az Emberi Erőforrások Minisztériumának Kultúráért Felelős Államtitkársága…
2018. július 12. 07:47 | behir.hu
Tovább olvasom