Orbán Viktor: Augusztustól lehetőség lesz a harmadik oltás felvételére
Kötelezővé teszik az oltás felvételét az egészségügyben dolgozók számára, a lakosság körében pedig augusztustól lehetőség nyílik arra, hogy aki szeretné, felvegye a harmadik oltást is – jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök a Kossuth Rádió Jó reggelt, Magyarország című műsorában, pénteken reggel.
2021. július 16. 08:08 | Mikóczy Erika
Tovább olvasom