Koronavírus - Meghalt 114 beteg, 2716-tal nőtt a fertőzöttek száma
2716 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 340 459 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 114 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 10 554 főre emelkedett.
2021. január 9. 10:03 | behir.hu
Tovább olvasom