Koronavírus

2021. február 11.

Gulyás Gergely: Jön a védettséget igazoló okmány

A miniszterelnökséget vezető miniszter és Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő tartotta meg a szokásos csütörtöki kormányinfót, amelyen ismertették a legújabb döntéseket. A kormány bevezeti a védettséget igazoló okmányt, de arról még nem döntött, hogy ez milyen jogokat biztosít majd. Jövő héten a nemzeti konzultáció is elindul az újranyitásról.
2021. február 11. 11:40 | Hidvégi Dávid
Tovább olvasom

1862 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 97 beteg

1 862 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 381 875 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 97 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 13 444 főre emelkedett. A gyógyultak száma folyamatosan nő, jelenleg 287 134 fő, az aktív fertőzöttek száma 81 297 főre csökkent.
2021. február 11. 09:04 | behir.hu
Tovább olvasom
2021. február 10.
2021. február 9.

Maruzsa Zoltán: A középiskolai felvételik eredménye a korábbihoz hasonló lett

Dr. Maruzsa Zoltán köznevelési államtitkár az operatív törzs keddi tájékoztatóján elmondta, hogy több mint öt hónap telt el a tanévkezdés óta, a tanulók megkapták már az értesítést az első félévben elért tanulmányi eredményekről. Mint mondta, mindez azt mutatja, hogy az oktatás rendszere a járványhelyzetben is jól működik.
2021. február 9. 12:54 | Mikóczy Erika
Tovább olvasom

A beazonosított fertőzöttek száma 1079 fővel emelkedett és elhunyt 94 beteg

1079 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 378 734 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 94 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 13 249 főre emelkedett. A gyógyultak száma folyamatosan nő, jelenleg 283 282 fő, az aktív fertőzöttek száma 82 203 főre csökkent.
2021. február 9. 09:10 | behir.hu
Tovább olvasom
2021. február 8.
2021. február 7.
2021. február 6.

További programok »

FEL