Koronavírus - Elhunyt 12 beteg, 371 új fertőzöttet találtak Magyarországon
Tizenkét beteg meghalt és újabb 371 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu szerdán, kiemelve: eddig 5 847 002 embert oltottak be Magyarországon, közülük 5 553 346-an a második, 544 000-en pedig már a harmadik adag vakcinát is megkapták.
2021. szeptember 15. 09:35 | behir.hu
Tovább olvasom