73-ra nőtt az új koronavírussal fertőzött betegek száma Magyarországon
Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 73-ra nőtt a hazánkban diagnosztizált fertőzöttek száma.
2020. március 19. 07:48 | behir.hu
Tovább olvasom