Jövő hétfőtől Angliában nem tartózkodhat együtt hatnál több ember
Hat főben korlátozza a jövő héttől Angliában a brit kormány azoknak a számát, akik épületekben és szabadtéren összegyűlhetnek, miután az utóbbi napokban jelentősen emelkedett az újonnan kimutatott koronavírus-fertőzések száma.
2020. szeptember 9. 11:31 | behir.hu
Tovább olvasom