Lapul a fiókban egy-két régi mobil? Most végre a helyükre kerülhetnek!
Lezárult a „Passzold vissza, Tesó!” című, használt mobiltelefon visszagyűjtő kampány 2022. évi tavaszi szakasza. Az tavaszi forduló eredménye: 736 kg mobiltelefon érkezett be, 123 gyűjtőpontról. Az országos programot 5 évvel ezelőtt a Jane Goodall Intézet, a KÖVET Egyesület, az Afrikáért Alapítvány és a Védegylet közösen hirdette meg.
2022. július 24. 09:16 | behir.hu
Tovább olvasom