Megrendezték Mezőberényben a nemzetiségek napját
Mezőberényben is megrendezték a nemzetiségek napját. A rendezvényen Soltész Miklós, az Emberi Erőforrások Minisztériumának egyházi, nemzetségi és civil társadalmi kapcsolatokért felelős államtitkára elmondta, az idei évhez hasonlóan, jövőre ismét 2 milliárd forinttal megemeli majd a kormány a nemzetiségek támogatására fordítható összeget. Mezőb
2015. december 18. 23:06 | behir.hu
Tovább olvasom