Ma van a Felvidékről Kitelepített Magyarok Emléknapja
Az Országgyűlés április 12-ét, a magyar lakosság Felvidékről kitelepítésének első napját 2012. december 3-án ellenszavazat nélkül országgyűlési emléknappá nyilvánította. Békéscsaba önkormányzata minden évben megemlékezik erre a máig is fájó napra, ami hetven…
2017. április 12. 19:41 | Horváth Szabolcs
Tovább olvasom