Diáknapok a Vízműben
Hétfőn kezdődött meg a 26. Vásárhelyi a Diáknapok Békéscsabán. Az induló diákok nem csak tudásukat próbálhatták ki, hanem azt is, hogy hogyan szerepelnének majd a legnagyobb iskolák közötti megmérettetésen, a Garabonciás napokon. Kampány program, kortes beszéd, „hepöning” – minden olyan program szerepelt a palettán, ami a diákpolgármester választás részét képezi majd októberben. Az indulók közül választják az iskola diák polgármesterét, aki a középiskoláját képviseli a garán.
2017. április 14. 11:48 |
Horváth Szabolcs
Csabai Garabonciás Napok
Békéscsabai Diákönkormányzat
diáknapok
BSZC Vásárhelyi Pál Technikum és Kollégium
Tovább olvasom