A katasztrófavédelem is beszámolt a megyegyűlésen
Nyári szünet előtti utolsó ülését tartotta a Békés Megyei Önkormányzat Közgyűlése. A megyegyűlés napirendjei között több tájékoztató szerepelt, többek között megismerkedett a testület a Békés Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság múlt évi tevékenységével.…
2017. június 10. 15:38 | behir.hu
Tovább olvasom