Iskolákból lopott, Békéscsabán fogták el a salgótarjáni férfit
Iskolák öltözőiből lopott el telefonokat, pénzt és ékszert az a férfi, akit a békéscsabai rendőrök fogtak el tavaly decemberben. Korábbi bűncselekmények miatt két rendőrkapitányság is körözte. A rendőrség vádemelést javasol ellene. Két iskolából is lopott…
2017. június 23. 10:17 | behir.hu
Tovább olvasom