Vívás: A békéscsabai Dékány Kinga csapatban Európa-bajnok lett
Aranyérmet szerzett a női párbajtőr-válogatott a szocsi kadet Európa-bajnokságon. A Büki Lili, Dékány Kinga, Kolczonay Borbála, Muhari Eszter összeállítású magyar együttes a fináléban 45-43-ra verte Oroszországot. Mint arról beszámoltunk, az Alföld Vívó Akadémia…
2018. március 5. 17:42 | behir.hu
Tovább olvasom