Rendkívüli ügyfélfogadás az agrárkamaránál
A Kormány által kihirdetett veszélyhelyzeti intézkedésekkel összhangban a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) napi működése során a lehető legminimálisabbra kívánja csökkenteni a koronavírus-járvány terjedésének lehetőségét, a személyes ügyféltalálkozások számát, ezzel is megóvva munkavállalói és a mintegy 400 ezer kamarai tag egészségét - adta hírül dr. Kulcsár László, a NAK Békés megyei elnöke.
2020. március 17. 09:17 | behir.hu
Tovább olvasom