Országos tisztifőorvos: Mindent meg kell tenni a járvány lassításáért!
Az igazoltan fertőzöttek számának növekedésével párhuzamosan nő a mintavételek száma - közölte az országos tisztifőorvos a koronavírus-fertőzés elleni védekezésért felelős operatív törzs szombati online sajtótájékoztatóján.
2020. március 21. 18:10 | behir.hu
Tovább olvasom