Keresés:

Ellopta a lottózóban felejtett táskát

Lottózóban hagyott kézitáskát lopott el egy férfi Békéscsabán. A táskában személyes iratok, pontgyűjtő kártyák és készpénz is volt. Egy kamera felvette a lopást. A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte - írja a police.hu.
2020. április 2. 06:27 | behir.hu
lopás Békéscsabai Rendőrkapitányság
Tovább olvasom

Piaci élet a korlátozás idején, Békéscsabán

A kormány rendelkezése szerint március 28-én életbe lépett a kijárási korlátozás, amely a vásárlás rendjét is érinti. A békéscsabai piacon szerda délelőtt annak jártunk utána, a vevők hogyan fogadták a változást és hogyan alkalmazkodnak az új helyzethez.
2020. április 1. 17:08 | D. Nagy Bence
önkormányzat Szarvas Péter piac kormányrendelet koronavírus
Tovább olvasom

A regisztrált fertőzöttek 5 százaléka van lélegeztetőgépen hazánkban

Az új koronavírus-fertőzés miatt regisztrált 525 fő 25 százaléka tünetmentes, 35 százaléka enyhe tüneteket mutatott és 5 százalék, azaz 17 ember van lélegeztetőgépen, 6 százalékuk pedig intenzív ellátásra szorul - tájékoztatott Müller Cecília az operatív törzs szerdai, online tájékoztatóján.
2020. április 1. 13:03 | Papp Ádám Sándor
egészségügy határátkelő Kiss Róbert koronavírus Müller Cecília operatív törzs
Tovább olvasom

Arcpajzsok készülnek a Kollaborban

Speciális védőmaszkok gyártásába kezdtek a Békés Megyei Könyvtárban működő természettudományos élményközpontban. A Kollabor jelenleg zárva tart, ugyanakkor a műhely vezetői most sem tétlenkednek: arcpajzsokat készítenek az egészségügyi dolgozóknak.
2020. április 1. 14:19 | Szilágyi Viktória
Koszecz Sándor Fodor Bence Életfa Kulturális Alapítvány robotika Kollabor 3D nyomtatás maszkgyártás arcpajzs
Tovább olvasom

Orosházi Kórház – Jó ütemben halad a felkészülés

Az Orosházi Kórház felkészült a koronavírus miatt várható jelentős többletteherre – erről győződhetett meg Takács Árpád, a megyei védelmi bizottság elnöke, kormánymegbízott, valamint Dávid Zoltán, Orosháza polgármestere kedden délelőtt.
2020. április 1. 11:39 | behir.hu
egészségügy Dávid Zoltán Orosházi Kórház Takács Árpád
Tovább olvasom

Kilenc magyar úszó pozitív tesztje, a békéscsabai Bohus Richárd is fertőzött

Kedd estig kilenc személy esetében mutattak pozitív eredményt az elvégzett koronavírus-tesztek - közölte a Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ) azok után, hogy a nap folyamán Kapás Boglárka és Kozma Dominik is bejelentette: megfertőződött. A békéscsabai születésű, jelenleg BVSC-ben sportoló Bohus Richárdnak is pozitív lett a tesztje.
2020. március 31. 20:30 | behir.hu
úszás Bohus Richárd Magyar Úszó Szövetség koronavírus
Tovább olvasom
FEL