Keresés:

Szünetel a labdarúgás, de Mezőmegyeren a jövőt építik

Aranykorát éli Mezőmegyeren a labdarúgás, hiszen az elmúlt években jelentős fejlesztések történtek a sportkomplexumban. Az infrastruktúra mellé párosul az eredmény is, a felnőtt együttes idén a Megye II/B osztályában 3. helyen állt a bajnokság szüneteltetésééig.
2020. április 19. 12:28 | Papp Ádám Sándor
Sport Mezőmegyer labdarúgás Mezőmegyer Sportjáért Egyesület Frisnyicz Pál
Tovább olvasom

Biciklit lopott, elfogták

Kerékpárlopás gyanúsítottját fogták el Békésen, ezen kívül ittas járművezetés gyanúja miatt történt rendőri intézkedés Nagyszénáson szombaton.
2020. április 19. 09:01 | behir.hu
kerékpár lopás ittas járművezetés
Tovább olvasom

Öt rugóból majd’ félig teli a Suzuki tankja, mondta úgy három éve Horváth Szabi

A kollégával egyforma autónk van. Ám a vírusnak „köszönhetően”, egy ötösért ma már a fél tartálynál többet is tankolhatunk bele. Evégett néhány ismerősömet arra kértem, hogy írjanak röviden a koronavírus pro és kontráról. Vigyázat! Presits Tomi színész hihetetlen futurisztikus szöveget küldött.
2020. április 18. 18:06 | Such Tamás
Presits Tamás Soós Emőke Tóthné Kiss Szilvia Horváth Szabolcs Such Petra Varga Attila
Tovább olvasom

Békéscsabán is átalakult az élet

A koronavírus-járvány miatt a Békési megyeszékhely mindennapjai is megváltoztak, az önkormányzatnak többféle intézkedést kellett meghoznia. A legfrissebb fejleményekről Szarvas Péterrel, Békéscsaba polgármesterével Kugyelka-Zámbori Eszter beszélgetett a 7.TV Aktuális című műsorában.
2020. április 18. 16:21 | Varga Diána
Szarvas Péter Csabai piac Békés Megyei Rendőr-főkapitányság Békéscsabai Gyermekélelmezési Intézmény Életfa Idősek Otthona Ady Endre utcai idősek otthona szociális intézmény kulturális intézmények koronavírus-járvány
Tovább olvasom

Zajlanak a fejlesztések Békés belvárosában

Városrehabilitációt célzó, környezettudatos pályázat, a „Zöld város kialakítása” részeként az Erzsébet-liget megújul, benne a „gödör”. A közbiztonság növelését térfigyelő kamerák felszerelésével fokozzák a belváros több pontján.
2020. április 19. 07:23 | behir.hu
Mucsi András Terület- és Településfejlesztési Operatív Program Élővíz-csatorna térfigyelő kamera Erzsébet-liget Fáy utcai futópálya
Tovább olvasom

Békés megyében is ellenőrzik a szociális intézményeket

A Békés Megyei Kormányhivatal népegészségügyi munkatársai a gyámügyi szakemberekkel együttműködve ellenőrzik a megye bentlakásos szociális intézményeit. Szombaton Eleken, a Naplemente Idősek Otthonában tartottak helyszíni szemlét.
2020. április 19. 08:00 | Sipos Gábor
Elek idősek otthona fertőzés szociális intézmény Szelezsán György koronavírus járványügyi Barna Attila Naplemente Idősek Otthona
Tovább olvasom
FEL