Kiváló eredmények és érmes helyezések a korosztályos atlétikai bajnokságról
Hétvégén rendezték meg a Lantos Mihály Sportközpontban a U18-as Atlétikai Magyar Bajnokságot. A Békéscsabai Atlétikai Club hat atlétával is nevezett a június 20. és 22. között zajló megmérettetésre, akik kiváló eredményekkel, többek között egy ezüsttel és egy aranyéremmel zárták a viadalt.
2025. június 24. 17:45 | Bimbó Lajos
Tovább olvasom