Szalmonellával fertőzött mandulát vont ki a forgalomból az Aldi
Szalmonellával fertőzött mandulát vont ki a forgalomból az Aldi - közölte honlapján a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szerdán.
2019. november 7. 07:42 | behir.hu
Tovább olvasom