Keresés:

Kiválasztották a legkiválóbb ápolójelöltet

A Gál Ferenc Egyetem és a Békés Megyei Központi Kórház első alkalommal szervezett versenyt a megye leendő ápolóinak. A három fordulós megmérettetés végén, csütörtök délután kiosztották a legkiválóbb ápolójelöltnek járó elismerést, további két versenyző pedig kiváló ápolójelölt díjat kapott.
2022. február 17. 18:12 | Vári Bianka
Szarvas Péter dr. Becsei László Békés Megyei Központi Kórház dr. Kozma Gábor Gál Ferenc Egyetem Legkiválóbb ápolójelölt Komoróczki Eliza
Tovább olvasom

Elkezdődött a békési rendelő felújítása

A napokban vette kezdetét a békési rendelőintézet belső tereinek 300 millió forintból finanszírozott felújítása. A mostani kivitelezési munkálatok során megújul az álmennyezet, a légtechnikai berendezés és a védői szolgálat.
2022. február 17. 16:44 | behir.hu
felújítás Kálmán Tibor rendelőintézet
Tovább olvasom

Ma van a macskák világnapja!

Szerkesztőségünkben többünknek van cicája, akiket természetes módon kényeztetünk otthonainkban. Persze, hogy nem feledkezhetünk meg róluk a macskák világnapján! E szép házi kedvencek néha kifejezetten bosszantóak is tudnak lenni, de mindhiába, hiszen nagyon szeretjük őket.
2022. február 17. 14:12 | Csiffáry Zsuzsanna
Catlantis Macskamentő Egyesület macskák világnapja
Tovább olvasom

Röhögésből erdőt – A Hatvanezer Fa Egyesületet támogatják Litkai Gergelyék

Február 21-én a Csabagyöngye Kulturális Központban lép fel a Litkai Gergely, Janklovics Péter és Szabó Balázs Máté egy "zöld stand-up" erejéig. Az est különlegessége, hogy a környezettudatosságot a humor oldaláról megközelítő előadás teljes bevétele a Hatvanezer Fa Egyesület újabb erdőtelepítési kezdeményezését segíti. Litkai Gergellyel és Ulbert Zoltánnal D. Nagy Bence műsorvezető beszélget a 7.Tv Aktuális című magazinjában.
2022. február 17. 13:00 | behir.hu
Csabagyöngye Kulturális Központ Ulbert Zoltán Dumaszínház Hatvanezer Fa Egyesület Litkai Gergely zöld standup
Tovább olvasom

Atlétika: Hét csabai aranyérem az ifjúsági és junior ob-n

A hétvégén a Nyíregyházi Atlétikai Centrum adott otthont az U18-as és az U20-as atléták fedettpályás országos bajnokságának. A nemrégiben átadott, impozáns létesítményben mindkét korosztályban avattak békéscsabai bajnokot: az országos kiélezett, eseménydús versenyeket hozott, végül összesen hét arany- és bronzérmet szereztek az egyesület versenyzői.
2022. február 17. 12:53 | behir.hu
atlétika Békéscsabai Atlétikai Club országos bajnokság utánpótlás
Tovább olvasom
FEL