Élőlánc formájában is csatlakoztak a diákok a Karácsonyi Angyalok gyűjtéshez
Ha adakozásról és ajándékokról van szó, nem lehet elég korán kezdeni a készülődést. A Szeberényi Gusztáv Evangélikus Általános Iskola nyolc osztályának diákjai fogtak össze, nemes célt tűzve ki maguk elé. Az iskola adományokkal támogatja a nehéz körülmények között élő családokat és gyermekeket, hogy az ő karácsonyuk is gondtalan, ajándékokkal teli legyen, éppen ezért csatlakozott az intézmény a Karácsonyi Angyalok gyűjtési programjához.
2022. december 9. 15:00 |
Csiffáry Zsuzsanna
jótékonyság
karácsonyi angyalok
általános iskola
óvoda
Bonnyai Sándor
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium Művészeti Szakgimnázium Általános Iskola Óvoda Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
adománygyűjtés
Bordás Andrea
Művészeti Szakgimnázium
Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
Tovább olvasom