Kék hírek

2024. július 8.
2024. július 7.

Egy pusztaföldvári férfi kutyái súlyosan megsebesítettek egy idős embert

A bűncselekmény elhárítására idős koránál fogva korlátozottan képes személy sérelmére gondatlanságból elkövetett súlyos testi sértés vétsége miatt emelt vádat az Orosházi Járási Ügyészség és vádiratában pénzbüntetés kiszabására tett indítványt egy 21 éves büntetlen előéletű pusztaföldvári férfi ellen, akinek a kutyái súlyosan megsebesítettek egy idős férfit.
2024. július 7. 12:59 | behir.hu
Tovább olvasom
2024. július 5.
2024. július 4.

Családias kapitányság Sarkadon

Testvérpár és apa-fia is szolgál a Sarkadi Rendőrkapitányságon. A testvérek, Petri Péter és András édesapja is rendőr volt, ő nyugállományú főtörzszászlós. Soha nem mondta gyermekeinek, hogy öltsenek egyenruhát, de ezek szerint elég volt az, hogy látták, mennyire szereti a munkáját. Átragadt a fiaira is – Szombati Andrea írása.
2024. július 4. 18:56 | behir.hu
Tovább olvasom
2024. július 3.
2024. július 2.

A fodrász rollerjével érkezett a vendég

Tetemes bűnlajstrommal rendelkező tizenéves sarkadi fiú lopkodta a kerékpárokat és a rollereket Békéscsabán. Többet eladott, az egyiknek a vevője pont ahhoz a fodrászhoz ment hajat vágatni a frissen szerzett kétkerekűvel, akitől azt ellopták.
2024. július 2. 18:24 | behir.hu
Tovább olvasom
2024. július 1.
2024. június 29.
FEL